W czym chcemy Ci pomóc

Z uwagi na ogromne doświadczenie firmy oferowane przez nas usługi są prowadzone na najwyższym poziomie tak, żebyś Ty się nie musiał o nic martwić.

Ochrona Fizyczna

Ochrona fizyczna polega na stałej obecności pracowników ochrony w strzeżonym obiekcie. Do ich obowiązków należy czuwanie nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdujących się na terenie strzeżonego obiektu, a tym samym zapobieganie włamaniom, kradzieżom czy dewastacjom mienia..

Usługi utrzymania czystości

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie utrzymania porządku, czystości w pomieszczeniach biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów, supermarketów, osiedli mieszkaniowych i na przyległych terenach zieleni.

Instalacje systemów SSWiN, CCTV, PPOŻ, KD

Elektroniczne oraz mechaniczne systemy zabezpieczeń są gwarancją bezpiecznego funkcjonowania każdego obiektu. Wypracowaliśmy niezawodne rozwiązania techniczne dostosowane do wszelkiego rodzaju placówek; od domów po przez sklepy, magazyny, biura, zakłady produkcyjne aż po placówki bankowe.

Monitorowanie sygnałów

Usługa monitorowania polega na całodobowym odbieraniu i rejestrowaniu przez TERRA SOLUTION odebranych sygnałów z lokalnego systemu alarmowego i przekazywaniu informacji o uzgodnionych i odebranych sygnałach do Zleceniodawcy.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomości

Terra Solution to profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami obejmujące zasięgiem cały kraj. Chcemy zapewnić Państwu komfort, oszczędność czasu i maksimum bezpieczeństwa. Staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Jesteśmy rzetelni, dyskretni i zawsze gotowi do współpracy z Państwem.

Pomoc Tobie będzie naszą przyjemnością

Po więcej szczegółów na temat danych zagadnień zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź mailowego